Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine 2 buc x HP 90X original toner cartridge black high capacity 24.000 pages / pret unitar 2200 RON fara TVA 1 buc x Konica Minolta TN514K negru toner original / pret unitar 221,84 RON fara TVA Total pachet: 4621,84 RON fara TVA

Număr anunț
DA26643892
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.621,84 RON
Valoare atribuită
4.621,84 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.621,84 RON

din 4.621,84 RON estimat