Atribuită
Cumpărare directă
Zarzavat pentru ciorbe. Ingrediente: rosii, ardei, morcov, patrunjel, sar. Produs sterilizat. După deschidere a se păstra la 4-8 grade celsius, maxim 2 zile. Cantitate neta fare lichid - 450 g, Capacitate borcan - 720 ml, cantitate netă - 680 g. Produs de SC CONTEC FOODS SRL, str 1 Decembrie 1918, nr. 134, Tecuci, jud. Galati.
- Număr anunț
- DA26611194
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
- Furnizor / câștigător
- CONTEC FOODS SRL (CUI 14041515)
- Cod CPV
- 15331400-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.705,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.705,40 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.