Atribuită
Cumpărare directă
Unelte/scule: cleste papagal 250 mm YT 2090 – 2 buc; cleste papagal 300 mm YT 2091 – 2 buc; cheie reglabila pentru tevi 2’’ YT 2215 – 1 buc; cheie reglabila pentru tevi 3’’ YT 10259 – 1 buc lampa gaz Evotools – 2 buc; rezerva gaz – 4 buc; burghiu in trepte P69951 Makita – 1 buc; ruleta 5 m – 2 buc; set chei combinate cu clichet 10-19mm YT 0208 – 1 buc; bomfaier Lumy Tools – 1 buc; rezerve cutter – 2 buc; banda avertizare 100 m – 2 buc; perie sarma D24094 – 3 buc; perie sarma 612037 – 2 buc; cap insurubare - 4 buc; burghiu SDS Ø8X110 – 1 buc; burghiu SDS Ø8X310 – 1 buc; burghiu Ø16x210 – 1 buc;
- Număr anunț
- DA26630787
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- FILIPOS SRL (CUI 18377217)
- Cod CPV
- 42670000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.210,07 RON
- Valoare atribuită
- 1.210,07 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.