Atribuită Cumpărare directă

Scenariu Securitate la Incendiu; 2. Referat Verificator Proiect - atestat pentru cerintele Cc, Ci - Securitate la Incendiu; 3. Planurile de arhitectura ale constructiei (relevee, fatade, sectiuni); 4. Planurile instalatiilor cu rol de securitate la incendiu (detectie, hidranti, iluminat de securitate) Documentatiile mentionate mai sus se elaboreaza in conformitate cu prevederile OMAI 129 / 2016 in vederea obtinerii autorizatiei de securitate la incendiu, pentru cladirea Scolii Gimnaziale nr.1 Ciorogarla.

Număr anunț
DA26639610
Autoritate contractantă
COMUNA CIOROGARLA (CUI 4532450)
Furnizor / câștigător
ION ANA MARIA - CONSULTANŢĂ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 30479518)
Cod CPV
71317100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66.330 RON
Valoare atribuită
66.330 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66.330 RON

din 66.330 RON estimat