Atribuită Cumpărare directă

Unitate cilindru pentru Lexmark 317DN 10 BUC Unitate cilindru pentru Lexmark MB2442 10 BUC Unitate cilindru MLT R 204 compatibil pentru Samsung SLM 3324ND 12 BUC Unitate cilindru DR-2200 pentru Brother 2845 13BUC

Număr anunț
DA26610847
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE (CUI 4279715)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
48900000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.171,34 RON
Valoare atribuită
7.171,34 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.171,34 RON

din 7.171,34 RON estimat