Atribuită Cumpărare directă

REZISTENTA 1200W 1111 17 BUC 30,27 BUC 7018001 REZISTENTA INCALZIRE 1200 65103765 2 BUC 78,68 BUC 2017203 SUPAPA SIGURANTA TEMP SI PRES 1/2X3BAR 7 BUC 77,57 BUC 2024553 TERMOMANOM D63MM 1/2 AXIAL 0-6BARI 120C 7 BUC 29,28 BUC 2001870 TERMOSTAT BOILER 1100 5 BUC 16,37 BUC

Număr anunț
DA26656145
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01405- MUNCELU DE SUS (CUI 4701347)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.501,72 RON
Valoare atribuită
1.501,72 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.501,72 RON

din 1.501,72 RON estimat