Atribuită
Cumpărare directă
Elaborare documentatii tehnice privind constructia parcarilor - sistematizari verticale ( P.T.E - Proiect tehnic de executie, inclusiv P.A.C.., Documentatii pentru obtinere avize/acorduri; include D.A.L.I., Studiu Topografic, Studiu Geotehnic, Expertiza Tehnica) -
- Număr anunț
- DA26651719
- Autoritate contractantă
- ORASUL STREHAIA (CUI 6044227)
- Furnizor / câștigător
- AB ROUTE PROIECT SRL (CUI 33089072)
- Cod CPV
- 71322500-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.