Atribuită
Cumpărare directă
PACHET CONSUMABILE IARNA PACHETUL CONTINE : - LICHID PARBRIZ IARNA SHERON -30 GRADE / 4 LTR = 113 BC X 25,21 LEI = 2848,73 LEI - RAZUITOR GHEATA PARBRIZ CU PERIE EVEREST VEROPA = 9 BC X 25,21 LEI = 226,89 LEI - BEC OSRAM 12 V X 55 W H 7 = 10 BC X 21,01 LEI = 210,10 LEI - SET STERGATOARE PARBRIZ PT. VW CARAVELLE = 1 SET X 134,45 LEI - SET STERGATOARE PARBRIZ PT. VW LT 35 = 1 SET X 126,05 LEI
- Număr anunț
- DA26644978
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- KILLTEC SRL (CUI 6245590)
- Cod CPV
- 39831500-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.546,22 RON
- Valoare atribuită
- 3.546,22 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.