Atribuită
Cumpărare directă
Ansamblu capac WC - OZZON Ergofix, rama + capac wc, rezistenta 230kg, 4 reglari lungime, 1 buc/set buc. 20 Bureti de vase canelati - 10 buc/set 9x7x3cm o suprafata abraziva si una cu canelura set 80 Bureti vase inox - 3 buc/set 20g/bucata set 58 Clorom - 50 pastile/cutie BICLOSOL Cutie 316 Coada lemn filetata - 1,4 m buc. 10 Detartrant Nufar - 1 L buc. 30 Dezinfectant Domestos gel - 750 ml buc. 142 Dezodorizant WC Bref Duo Activ - 50 ml buc. 150 Dezodorizant WC fresh Discs gel Duck - 36 ml aparat + rezerva buc. 10 Dezodorizant WC Sano 5 in 1 - 55 gr. buc. 32 Faras ergonomic cu coada lunga buc. 26 Galeata cu storcator , coada si mop 12L, mop bumbac 250g buc. 31 Gel desfundat tevile Mr. Muscle - 1 L buc. 40 Inalbitor Ace automat - 1 L buc. 180 Laveta microfibra pentru geamuri si oglinzi 1buc/set buc. 30 Lavete bumbac - 6 buc/set ARO Set 116 Lavete microfibra universale - 3 buc/set 30X35CM Set 30 Lavete umede absorbante - 3 buc/set 94% CELULOZA, 6% BUMBAC Set 82 Lavete uscate universale 3 buc/set Set 8 Manusi menaj M,L Pereche 130 Matura plastic cu coada metalica - 1,2 m 23X18,5X3CM buc. 53 Neutralizator miros WC, canal - Pons 200ML buc. 20 Odorizant camera spray Glade - 300 ml buc. 10 Pasta de curatat crema CIF - 500 ml buc. 136 Perie plastic WC cu suport buc. 90 Rezerva mop , bumbac 100% - 250 g buc. 304 Rezerva pentru odorizant minispray Glade - 10 ml buc. 10 Sampon Detergent pentru covoare si mochete Biocarpet - 1L buc. 16 Solutie de curatat Inox CIF spray - 500 ml buc. 8 So
- Număr anunț
- DA26648106
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.041,30 RON
- Valoare atribuită
- 13.041,30 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.