Atribuită
Cumpărare directă
1 Camera auto 1000/20 b 7 53,78 376,46 2 Camera auto 1100/20 b 36 57,14 2057,04 3 Camera auto 1400/20 b 48 80,67 3872,16 4 Camera auto 1400/38 b 12 82,35 988,2 5 Camera auto 1200/20 b 22 58,82 1294,04 6 Camera auto 900/20 b 17 46,22 785,74 7 Camera auto 975/18 b 6 50,42 302,52 8 Camera 900/16 b 4 42,02 168,08 9 Camera auto 650/20 b 6 29,41 176,46 10 Camera auto 650/16 b 6 21,01 126,06 11 Bandaje auto 1000/20 b 18 33,61 604,98 12 Bandaje auto 1100/20 b 68 32,35 2199,8 13 Bandaje auto 1200/20 b 12 52,69 632,28 14 Bandaje auto 1400/20 b 52 60,08 3124,16 15 Bandaje auto 975/18 b 6 50,42 302,52 16 Bandaje auto 900/16 b 4 25,21 100,84 17111,34 -Transportul inclus in pretul produsului. Putem oferi orice piesa ARO, Dacia Logan origine sau alt producator
- Număr anunț
- DA26634939
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE (CUI 4279715)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.111,34 RON
- Valoare atribuită
- 17.111,34 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.