Atribuită Cumpărare directă

BLUZA AURORA INSCRIPTIONATA - 2 BUC, PANTALON OSIRIS HERO INSCRIPTIONAT - 2 BUC, TRICOU VIOLIN INSCRIPTIONAT - 2 BUC, TRICOU HAMBO INSCRIPTIONAT - 3 BUC, BLUZA SHIVA INSCRIPTIONATA - 18 BUC, PANTALON ABYDOS HERO - 18 BUC, TRICOU YUKAR INSCRIPTIONAT - 27 BUC, TRICOU BOOST HERO INSCRIPTIONAT - 36 BUC, SORT ATUM INSCRIPTIONAT - 20 BUC , GEANTA CONNECTION INSCRIPTIONATA - 10 BUC, SIGLA BRODATA - 52 BUC

Număr anunț
DA26648033
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar STIINTA Bucuresti (CUI 27679699)
Furnizor / câștigător
DRIBLING 67 SRL (CUI 17811090)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.166,09 RON
Valoare atribuită
9.166,09 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.166,09 RON

din 9.166,09 RON estimat