Atribuită
Cumpărare directă
Network Attached Storage Synology RackStation RS1219+ Specificatii: Stocare HDD inclusNu Numar unitati de stocare suportate8x HDD Compatibilitate HDD baySATA-III Tip HDD suportat3.5 inch, 2.5 inch, SSD Capacitate maxima HDD12 TB HDD x 8 Bay-uri HDDHot Swappable Suport RAID JBODDa RAID 0Da RAID 1Da RAID 5Da RAID 6Da RAID 10Da Hardware Model CPUIntel Atom C2538 Quad-Core Frecventa CPU2,4 GHz Memorie RAM1x 2 GB DDR3_x000D_ Expandabila pana la 16 GB (2x 8 GB) Interfata LAN4x RJ-45 Viteza transfer10/100/1000 Mbps Conectori2x USB 3.0_x000D_ 1x eSATA Camere IP suportate40 Licente supraveghere incluse2 Ventilator2x 80 mm Nivel zgomot36.8 dBA Dimensiuni430.5 x 297.6 x 88 mm Greutate6.9 kg Alimentare100 - 240 V_x000D_ PSU 250 W Compatibil RackDa Aplicatii Suportate CloudDa
- Număr anunț
- DA26636592
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA ANTI-DOPING (CUI 18018990)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
- Cod CPV
- 30233140-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.681,35 RON
- Valoare atribuită
- 4.681,35 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.