Atribuită
Cumpărare directă
CENTRALIZATOR DE PREŢURI pentru servicii Anexă la ofertă Nr. crt. Denumirea produsului U.M Cantitatea Prețul unitar lei fără TVA Valoare lei fără TVA Valoare lei cu TVA TVA lei 1. Elaborarea anunţului de presa privind începerea proiectului si publicarea acestuia intr-un ziar regional si/sau local (inclusiv in varianta online) buc. 1 610.00 610.00 725.90 115.90 2. Elaborarea anunţului de presa privind finalizarea proiectului, cu menţionarea rezultatelor obţinute si publicarea acestuia intr-un ziar regional si/sau local (inclusiv in varianta online) buc. 1 610.00 610.00 725.90 115.90 3. Realizarea autocolantelor pentru dotări/echipamente 100x100 mm buc. 709 1.00 709.00 843.71 134.71 4. Machetarea si montarea panourilor temporare in timpul executării lucrărilor, care vor fi amplasate la adresa specificata de autoritatea contractanta buc. 5 3100.00 15500.00 18445.00 2945.00 5. Machetarea si montarea unor placi permanente la finalizarea lucrărilor, care vor fi amplasate la adresa specificata de autoritatea contractanta buc. 5 610.00 3050.00 3629.50 579.50 6. Afise buc. 500 1.00 500.00 595.00 95.00 7. Bannere buc. 15 210.00 3150.00 3748.50 598.50 8. Spoturi audio buc. 2 1500.00 3000.00 3570.00 570.00 9. Spoturi video buc. 2 3000.00 6000.00 7140.00 1140.00 10. Harti cu trasee de transport buc. 15 40.00 600.00 714.00 114.00 33729.00 40137.51 6408.51 Data completării 10.09.2020 SC FLAROM ADVERTISING SRL ADMINISTRATOR FLORINA CARMEN LACATUSU
- Număr anunț
- DA26631514
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
- Furnizor / câștigător
- FLAROM ADVERTISING SRL (CUI 14946824)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.729 RON
- Valoare atribuită
- 33.729 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.