Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 .LANT 3.8 91 1.3MM (91VXL-100R) #2000000338224 buc 1 58.7395 2.ULEI AMESTEC 2 TIMPI LS #7391883156742 #7391883692516 buc 1 39.4118 3.MANDRINA AUTOMATA 13MM BAZA METALICA #6421948236162 buc 1 20.9244 4.CREION ZIDARIE 240MM TIP BUTOIAS #6421948091822 buc 10 2.1008 5.RULETA 8M #3838909121345 buc 1 41.9328 6.PILA ROTUNDA 4.0 OREGON #2000000293301 buc 1 8.8235 7.ADAPTOR SDS PLUS 1.2 #6421948236100 buc 1 4.958 8.VERILA M40 S2 3L #3800020117439 buc 1 24.7899
- Număr anunț
- DA26655246
- Autoritate contractantă
- COMUNA ACATARI (CUI 4323578)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220,59 RON
- Valoare atribuită
- 220,59 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.