Atribuită
Cumpărare directă
8031102000 - Vortex DLAB MX-S, 0 - 2500 RPM Termen de garantie: 12 luni. Termen de livrare: maxim 6 saptamani de la data atribuirii achizitiei. Beneficiar: Institutul de Cercetari Interdisciplinare in Bio-Nano-Stiinte, Nagy-Simon Timea. Responsabil achizitie: Simona Muntean.
- Număr anunț
- DA26637185
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 38436100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 629,64 RON
- Valoare atribuită
- 629,64 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.