Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE ASIGURARE DE RASPUNDERE CIVILA AUTO (RCA) PENTRU AUTOVEHICULE, dupa cum urmeaza: 1) MAI56204 autoturism, nr id - UU1L5220266043086 - prima de asigurare RCA 12 luni = 254,00 lei, data intrarii in valabilitate 25.10.2020, 2) MAI56144 autoturism, nr id - UU1L5220266042312 - prima de asigurare RCA 12 luni = 254,00 lei, data intrarii in valabilitate 25.10.2020
- Număr anunț
- DA26656445
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL OLT (CUI 4394854)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 508 RON
- Valoare atribuită
- 508 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.