Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de curatenie,cu 2 operatori curatenie cu program 4h/zi la sediul central, aspirarea si spalrea pardoselilor, curatarea birourilor si a accesoriilor de birotica,curatarea si igienizarea grupurilor sanitare, completare materiale consumabile asigurate de catre Deverra Top ,constand din hartie igienica, prosoape de hartie, sapun lichid, saci menajeri. Servicii de curatenie generala-includ curatenie generala bianuala, care cuprinde curatarea ferestrelor si a usilor de acces, igienizarea grupurilor sanitare, curatarea in profunzime a pardoselilor.Firma este neplatitoare de TVA.Pretul este de 3.15 lei/mp/luna.Suprafata de curatat este 1099 mp. 1099 mp X 3.15 lei /mp X 2 luni = 6923.70 lei
- Număr anunț
- DA26632159
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA MARAMURES (CUI 3627064)
- Furnizor / câștigător
- DEVERRA TOP SRL (CUI 35190692)
- Cod CPV
- 90919200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.923,70 RON
- Valoare atribuită
- 6.923,70 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.