Atribuită
Cumpărare directă
ip asigurare – RCA 2) Date despre auto – MICROBUZ FIAT DUCATO, 17 LOCURI , AN FABRICATIE 2008 , CILINDREE 2287 , PUTERE 88 , MASA 4005, NT 07 BGE, SERIE SASIU ZFA25000001534786 , proprietar GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT. 3) Valabilitate: 21-10-2020 20-10-2021 4) Prima de asigurare – 2048 RON 5) Conditii de plata - integral/ rate- INTEGRAL 6) Intermediar si commission – 0 POLITA HI 011614698
- Număr anunț
- DA26617652
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE LEONIDA (CUI 17973548)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.048 RON
- Valoare atribuită
- 2.048 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.