Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare CASCO și RCA conform caiet de sarcini Nr. X2-1263 din 28.09.2020, anunț de publicitate nr. ADV1172499/28.09.2020 și ofertei nr. X2-1384/08.10.2020

Număr anunț
DA26637415
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
97.645,70 RON
Valoare atribuită
97.645,70 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

97.645,70 RON

din 97.645,70 RON estimat