Atribuită
Cumpărare directă
Klintensiv Dezinfectant Suprafete gata de utilizare, avizat Ministerul Sanatatii, 1000 ml Cu acest nou dezinfectant, puteti igieniza scaunele de tratament, suprafetele uniturilor dentare, piesele de mana (turbina, contraunghi, piesa dreapta), bratele de sustinere a lampilor, instrumentele stomatologice din otel, aluminiu, cupru, silicon sau cauciuc, dar si alte suprafete de lucru din spatii private sau zone de sanatate publica. Este o solutie cu proprietati dezinfectante, fara alcool, fara aldehide, cu un spectru larg de actiune biocida. Substantele active sunt sarurile cuaternare de amoniu. Recomandam acest produs pentru suprafete delicate si opacizante, sensibile la atacul chimic al solutiilor cu baza alcoolica. A fost creat conform reglementarilor europene privind dezinfectia. Beneficii Sigur: Substantele active sunt sarurile cuaternare de amoniu. Rapid: Timpul de contact scurt. Eficient: Spectru larg de actiune biocida. Certificat: Dezinfectant de nivel inalt pentru suprafete critice.
- Număr anunț
- DA26645297
- Autoritate contractantă
- U.M.0460 RM.VALCEA (Inspectoratul de Jandarmi Judetean Valcea) (CUI 2649510)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.965 RON
- Valoare atribuită
- 6.965 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.