Atribuită Cumpărare directă

Burghiu metal,carabina cu piulita,ulei L150,trafalet,silicon

Număr anunț
DA26631222
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Kun Kocsard (CUI 13647859)
Furnizor / câștigător
AUTOMOZAIC SRL (CUI 15509305)
Cod CPV
44512910-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
337,78 RON
Valoare atribuită
337,78 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

337,78 RON

din 337,78 RON estimat