Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,7% sub estimat
"Modernizare drum judetean DJ174 Km 52+000-56+660, Neagra – Brosteni jud. Suceava"
- Număr anunț
- SCN1035662
- Autoritate contractantă
- ORASUL BROSTENI (CUI 5927254)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCTII MONTAJ AG S.R.L. (CUI 36948656)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.294.166,33 RON
- Valoare atribuită
- 7.099.650,53 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 16.01.2019 18:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1018956
- Termen limită
- 08.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037075
Documente
Documentația de atribuire
- 10_Brosteni DJ174_Caiet de sarcini_ok_1_.pdf.p7s
- 8.I_CONTRACT_LUCRARI_dj174_ok.docx.p7s
- 8.II1_Contract_LUCRARI_CG_dj174_ok.docx.p7s
- 8.II2_Contract_LUCRARI_CS_dj174_ok.DOCX.p7s
- 9_Brosteni DJ174_Formulare_ok_1.docx.p7s
- Brosteni_Certif Urb dj174_prelungire.pdf.p7s
- DJ174_expertiza tehnica Brosteni.pdf.p7s
- DJ174_List Cant_1.pdf.p7s
- DJ174_List Cant_2.pdf.p7s
- DJ174_Memoriu PT1.pdf.p7s
- DJ174_Memoriu PT2.pdf.p7s
- DJ174_Memoriu PT3.pdf.p7s
- DJ174_Memoriu PT4.pdf.p7s
- DJ174_Memoriu PT5.pdf.p7s
- DJ174_Partea desenata 1.pdf.p7s
- DJ174_partea desenata 2.pdf.p7s
- DJ174_partea desenata 3.pdf.p7s
- DJ174_partea desenata 4.pdf.p7s
- DJ174_partea desenata 5.pdf.p7s
- DJ174_partea desenata 6.pdf.p7s
- DJ174_partea desenata 7.pdf.p7s
- DJ174_Referat Brosteni.pdf.p7s
- DJ174_Studiu geo Brosteni.pdf.p7s
- FisaDate_DF1037075.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
Eurocert Bucovina SRL CUI RO 36948656
Asociați 1
CALCARUL SA CUI RO 7220224
Valoare atribuită
7.099.650,53 RON
din 7.294.166,33 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 194.515,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.