Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Achiziţie servicii de dezvoltare sistem informatic. - SIPOCA 432
- Număr anunț
- SCN1035592
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
- Cod CPV
- 72262000-9 · Servicii de dezvoltare software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504.201,68 RON
- Valoare atribuită
- 503.335 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 16.01.2019 11:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1015661
- Termen limită
- 06.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037087
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini SIPOCA 432-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1037087.pdf
- Sectiunea III - Formulare - servicii de dezvoltare sistem informatic_Sipoca 432_-semnat.docx.p7s
- Sectiunea IV- Model Contract - servicii de dezvoltare sistem informatic_ S 432-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
S & T ROMANIA CUI RO 5175054
Subcontractanți 1
Dataware Consulting S.R.L. CUI RO 27895927
Valoare atribuită
503.335 RON
din 504.201,68 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 866,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.