Atribuită
Cumpărare directă
ADV 1175494- LIVRARE UM 01220 LUGOJ PIESE DAC 665 T PROIECTOR B 4 25,21 100,84 OGLINDA B 6 12,18 73,08 BRAT STERGATOR PARBRIZ B 8 12,61 100,88 PREINCALZITOR APA SI ULEI B 4 1218,49 4873,96 LAMPA POZITIE FATA B 4 21,01 84,04 FURTUN SISTEM PNEUMATIC B 10 29,42 294,2 CUTIE VITEZE AK6-80 B 2 3781,51 7563,02 FURTUN SISTEM ALIMENTARE MOTORINA ML 10 4,62 46,2 RULMENT ROATA FATA B 4 33,61 134,44 RULMENT ROATA SPATE B 4 37,82 151,28 RADIATOR CABINA B 3 504,2 1512,6 BECURI 24V/21W/5W B 20 0,84 16,8 BEC 24V /5W B 20 0,84 16,8 RACOARDE RACIRE SET 3 42,02 126,06 FURTUN PRESIUNE POMPA DIRECTIE B 2 29,42 58,84 MANSON CAUCIUC ADMISIE B 3 21,01 63,03 ALTERNATOR 24V B 3 252,1 756,3 SURUB CARDAN DAC 665T B 15 2,1 31,5 16003,87
- Număr anunț
- DA26649985
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA (CUI 15051428)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.003,87 RON
- Valoare atribuită
- 16.003,87 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.