Atribuită Cumpărare directă

1 bucata lucrare de Dezinfectie la sediul beneficiarului CRFPA DOLJ , Strada Brazda lui Novac, nr.31, CRAIOVA. Conform ofertei afisate. Serviciul se va executa in data de 30.10.2020 dupa ora 14.00 pana in ora 18.00.

Număr anunț
DA26635331
Autoritate contractantă
CENTRUL REGIONAL DE FORMARE PROFESIONALA DOLJ (CUI 14454791)
Furnizor / câștigător
GRECU TATIANA & ION SNC (CUI 11988850)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
905,60 RON
Valoare atribuită
905,60 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

905,60 RON

din 905,60 RON estimat