Atribuită
Cumpărare directă
1) Autoritate Contractanta: LICEUL TECNOLOGIC “ZEYK DOMOKOS”CRISTURU SECUIESC 2) Acoperiri – RCA (OFERTELE 279713903 – 309 RON – 279713493 – 334 RON) 3) Date despre asigurare/acoperiri – 21.10.2020 4) Valabilitate: 29.10.2020-28.10.2021 5) Prima de asigurare – 643 RON 6) Conditii de plata - INTEGRAL
- Număr anunț
- DA26643668
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Zeyk Domokos (CUI 17094468)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 643 RON
- Valoare atribuită
- 643 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.