Atribuită
Cumpărare directă
MICROFON HEADSET NUMAR DE REFERINTA: 311 PRET DE CATALOG: 2.813,44 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 32341000-5 Microfoane (Rev.2) DESCRIERE: MICROFON HEADSETMicrofon tip head-set DPA 4088 F Headset EW Bundle DPA 4088 F Headset EW Bundle, microfon de tip head-set, profesional, cu adaptor pentru sistemele wireless Sennheiser. mai putin MICROFON HEADSET NUMAR DE REFERINTA: 310 PRET DE CATALOG: 2.142,86 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 32341000-5 Microfoane (Rev.2) DESCRIERE: Sennheiser HS2-3 EW Beige
- Număr anunț
- DA26611325
- Autoritate contractantă
- ATENEUL NATIONAL DIN IASI (CUI 16070835)
- Furnizor / câștigător
- ADAMARIS SRL (CUI 11747177)
- Cod CPV
- 32341000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.968,06 RON
- Valoare atribuită
- 21.968,06 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.