Atribuită Cumpărare directă

ACHIYITIE - REVIZIE + REPARATII DACIA DUSTER -CONFORM DEVIZ

Număr anunț
DA26636370
Autoritate contractantă
AUTORITATEA PENTRU ADMINISTRAREA ACTIVELOR STATULUI (CUI 11795573)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN NORD SRL (CUI 29300928)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.997,11 RON
Valoare atribuită
2.997,11 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.997,11 RON

din 2.997,11 RON estimat