Atribuită
Cumpărare directă
1 CAPELINE Set 1 25.21 25.21 2 ACOPERITORI PANTOFI Set 1 12.61 12.61 3 HALAT UF Buc 1 16.81 16.81 4 DISPENSER Buc 1 21.01 21.01 5 IGIENOL GEL ANTIBACTERIAN 200ML Buc 2 29.41 58.82 6 HYGIENIUM GEL ANTIBACTERIAN 5L Buc 2 336.13 672.27 7 SFOARA COLOR Buc 3 10.92 32.77 8 PULVERIZATOR Buc 6 5.04 30.25 9 MASCA PROTECTIE 3 PLIURI CU ELASTIC Buc 500 0.82 411.76 10 VIZIERA Buc 10 8.40 84.03 11 ALCOOL SANITAR 0.5L Buc 30 6.72 201.68 12 SAPUN LICHID DOVE Buc 11 6.72 73.95 13 TERMOMETRU INFRAROSU CU CITIRE RAPIDA Buc 1 210.08 210.08 14 HYGIENIUM GEL 1 L Buc 1 84.03 84.03 15 MANUSI LATEX Cut 1 67.23 67.23 mai putin
- Număr anunț
- DA26581915
- Autoritate contractantă
- Scoala Profesionala Speciala Ion Teodorescu (CUI 4364977)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.002,52 RON
- Valoare atribuită
- 2.002,52 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.