Atribuită
Cumpărare directă
NUMAR DE REFERINTA: 90 PRET DE CATALOG: 2.088,24 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30232110-8 Imprimante laser (Rev.2) DESCRIERE: Multifunctional laser alb-negru Kyocera ECOSYS M2540dn, pana la 40 ppm A4, rezolutie 1200dpi, CPU 800MHz, memorie 512MB, caseta 250 coli, duplex copy, scan, printer, fax, Dual Scan ADF, USB2.0, Gigabit Ethernet (10BaseT/100BaseTX/1000BaseT), starter toner inclus (3.6k pag)
- Număr anunț
- DA26637393
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA BIRGAUANI JUDETUL NEAMT (CUI 17775940)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.088,24 RON
- Valoare atribuită
- 2.088,24 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.