Atribuită Cumpărare directă

HP LASER JET PRO MFP M 130 NW – HP 17 A = 2X 148.00 lei HP LASER JET PRO MFP M 130 FW – HP 17 A = 2 X 148.00 lei HP LASER JET PRO MFP M 127 FN – HP 83 A = 1 XX 112 lei HP LASER JET PRO MFP M 127 FN= HP 83 A = 2 X 175.00 lei HP LASER JET PRO 1018 - HP 12 A = 2 x 85.00 lei HP LASER JET CF 217 A – HP 17 A = 2X 148.00 lei HP LASER JET PRO MFP 426fdn – HP 226 A = 2X 150.00 lei HP COLOR M176 - HP 352 YELLOW = 1X 249.00 lei HP 1536 - HP 78 A = 1 X 98.00 lei

Număr anunț
DA26581540
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA - PRIMARIA MUNICIPIULUI VASLUI (CUI 34449544)
Furnizor / câștigător
COMPUTING SYSTEMS SRL (CUI 14221745)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.167 RON
Valoare atribuită
2.167 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.167 RON

din 2.167 RON estimat