Atribuită Cumpărare directă

F.A.Z CARTONAT Buc 10 0.35 3.50 2 FOLIE ZUGRAVIT 10M Buc 3 13.45 40.34 3 MARKER SCHNEIDER Buc 3 2.52 7.56 4 CUTIE ARHIVARE 20 CM Buc 10 2.52 25.21 5 PRELUNGITOR 5P/5M Buc 5 42.02 210.08 6 REGISTRU INTRARE-IESIRE A4 200FILE Buc 2 15.13 30.25 7 COPERTA ARHIVA 4 CM Buc 40 3.78 151.26 8 BANDA MASCARE 50X45 M Buc 3 10.92 32.77 9 BATERIE DURACELL R6 Buc 18 2.10 37.82 10 REGISTRU INTRARE-IESIRE A3 Buc 2 25.21 50.42 11 DOSAR PVC Buc 200 0.42 84.03 12 FOLII PROTECTIE A4 Set 4 5.88 23.53 13 BANDA ADEZIVA 48/66 TRANSPARENTA Buc 2 2.10 4.20 14 EVIDENTIATOR 4 BUC/SET Buc 3 10.08 30.25 15 POST IT INDEX Buc 4 2.52 10.08 16 PERFORATOR P840 Buc 1 29.41 29.41 17 HARTIE COPIATOR A4 BALLET top 15 10.50 157.56 18 AGRAFE 28 MM Cut 10 0.67 6.72

Număr anunț
DA26636723
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI IALOMITA (CUI 4364780)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
935,02 RON
Valoare atribuită
935,02 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

935,02 RON

din 935,02 RON estimat