Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 31,0% sub estimat

Elaborare documentaţie de proiectare fazele: DALI (inclusiv Expertiza Tehnica)+PAC+PAD+POE+PTE+DE+AT (inclusiv realizarea studiilor de teren si a documentatiilor necesare obtinerii avizelor si acordurilor legale), conform HG 907/2016, pentru obiectivele de investiţii din cadrul Programului National de Reabilitare a Infrastructurii Principale de Irigatii din Romania aflate in administrarea Filialelor Teritoriale de Imbunatatiri Funciare ale ANIF- 4 loturi-3-proiectare

Număr anunț
CN1008239
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
Furnizor / câștigător
OLT PROIECT - SLATINA SRL (CUI 29453867)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.333.613 RON
Valoare atribuită
1.610.005,94 RON 31,0% sub estimat
Data publicării
16.01.2019 02:14
Anunț de atribuire
CAN1016836
Termen limită
27.02.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 011-021629
Documentație de atribuire
DF1036954

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 2.333.613 RON Adjudecat: 1.610.005,94 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Reabilitarea statiilor de pompare de baza SPB L1, SPB PS, a sta… 844.538 RON OLT PROIECT-SLATINA 844.377,94 RON
2 Reabilitarea amenajarii de irigatii Bistret Nedeia Jiu, judetul… 468.067 RON Anulat
3 Reabilitarea amenajarii de irigatii Peceneaga Turcoaia Macin, j… 411.765 RON ISPE PROIECTARE SI CONSULTANTA 348.000 RON ↓15,5%
4 Reabilitarea amenajarii de irigatii Campia Buzaului Canal Est, … 609.243 RON SC NACO EXPRESS SRL 417.628 RON ↓31,5%

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Câștigător Asociere
Ofertant lider
NACO EXPRESS SRL CUI RO22151837
Asociați 1
ELECTRO F & B SRL CUI RO 5094472
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
Subcontractanți 2
ELECTRIC-TOTAL SRL CUI RO 13216295
MEDA RESEARCH SRL CUI RO 17700610
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.610.005,94 RON

din 2.333.613 RON estimat 31,0%

Adjudecat la 69,0% din estimat · economie 723.607,06 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.