Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Materiale Curăţenie: 11 Articole: Detergent automat 3 buc. , Lopată pentru zapadă 3 buc., Dezinfectant toalete 5 buc., Cremă curățat suprafețe 8 buc. , Matură paie 3 buc., Mătură plastic 4 buc., Hârtie igienică 180 buc., Făraș plastic 3 buc., Pastile odorizante 2 buc., Bureți vase 3 seturi, Rolă hartie 5 buc., conform formularului dvs de propunere tehnica si financiara transmis pe mail si inregistrat la sediul CJA sub nr. 22812/13.10.2020. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese în sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA26581487
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 555,07 RON
- Valoare atribuită
- 555,07 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.