Atribuită
Cumpărare directă
Multifunctional laser monocrom LEXMARK MB2442adwe, A4, USB, Retea, Wi-Fi, Fax Multifunctional Laser Monocrom Lexmark MB2442adwe SPECIFICATII PRODUS GENERAL Functii disponibile Imprimare Copiere Scanare Fax Tehnologie de printare Laser Format A4 Mod tiparire Monocrom Procesor Dual Core, 1000 GHz Memorie standard 1024 MB Memorie maxima 1024 MB Stocare Optional Nu este disponibil Sisteme de operare Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 8 x64, Windows 7 x64, Windows 8.1 x64, Windows 7 Apple OS X (10.6, 10.7, 10.8, 10.9, 10.10, 10.11, 10.12, 10.13) Debian GNU/Linux 7.0, 8.0, Ubuntu 16.04 LTS, Fedora 23, 24, openSUSE Linux 42.3, Red Hat Enterprise Linux WS 6, 7, openSUSE Linux 13.2, SUSE Linux Enterprise Server 10, 11, 12 Prima pagina 6.25 sec Numar copii recomandat lunar 1000 - 10000 Pag Numar copii maxim lunar 100000 pag IMPRIMANTA Viteza de printare monocrom 40 ppm Rezolutie la printare monocrom 1200 x 1200 dpi Duplex imprimare Da Viteza de printare duplex 10 ppm Limbaj imprimanta PCL 5e Emulation, PCL 6 Emulation, Microsoft XPS (XML Paper Specification), Personal Printer Data Stream (PPDS), Emulare PostScript 3, PDF 1.7 emulation, Imagine directa Fonturi PCL 2 fonturi bitmap PCL, OCR-A, OCR-B scalabile PCL 5e fonturi, Pentru mai multe informații, consultați referința tehnică., 84 fonturi scalabile PCL, 91 fonturi scalabile PostScript, 3 din cele 9 fonturi scalabile PCL 5e în Limba, Regular și Lățime, 5 fonturi bitmap PPDS, 39 de fonturi PPDS scalabile COPIATOR
- Număr anunț
- DA26637846
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL VASLUI (CUI 7072330)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.490,92 RON
- Valoare atribuită
- 3.490,92 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.