Atribuită Cumpărare directă

Monitor Gaming IPS LED DELL SE2419HR, 23.8" Full HD, FreeSync, 75Hz, negru

Număr anunț
DA26601683
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic de Industrie Alimentara George Emil Palade (CUI 3896496)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
33195100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
417,18 RON
Valoare atribuită
417,18 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

417,18 RON

din 417,18 RON estimat