Atribuită Cumpărare directă

Cos depozitare 40L Dimensiuni : 246x98x160 mm Material ABS rezistent la zgarieturi si impermeabil Culoare : alb Termen livrare: 10-14 zile

Număr anunț
DA26627657
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
GEO EXIT SERVICII SRL (CUI 30081953)
Cod CPV
44619000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.400 RON
Valoare atribuită
4.400 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.400 RON

din 4.400 RON estimat