Atribuită
Cumpărare directă
Marker vopsea - 1 buc, marker vopsea -1 buc,marker vopsea -2 buc,marker vopsea uni - 1 buc,marker vopsea - daco -1 buc,marker vopsea schneider -10 buc,banda delimitare - 3 buc,scotch lat -2 buc,sotch ingust - 2 buc,gume - 4 buc,ascutitoare - 2 buc,rezerve creion mecanic - 4 set,pix linc -4 buc,rezerva pix - 4 buc,scotch hartie - 2 buc,mine creion -1set ,mine creion - 1 set,corector pensule - 1 buc.
- Număr anunț
- DA26581455
- Autoritate contractantă
- TEATRUL GEORGE CIPRIAN (CUI 7861962)
- Furnizor / câștigător
- CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 284,35 RON
- Valoare atribuită
- 284,35 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.