Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse alimentare diverse pentru Gradinita nr. 8 Brasov (29368443) din 13/10/2020 conform facturilor FOR16343, FOR16407, FOR16437 si FOR16503

Număr anunț
DA26597945
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr.8 Brasov (CUI 29368443)
Furnizor / câștigător
FORTUS SRL (CUI 1094763)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.158,45 RON
Valoare atribuită
3.158,45 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.158,45 RON

din 3.158,45 RON estimat