Atribuită Cumpărare directă

SSD Kingston KC600 1TB, SATA-III, 2.5

Număr anunț
DA26591162
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI 427304)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
39173000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
490,75 RON
Valoare atribuită
490,75 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

490,75 RON

din 490,75 RON estimat