Atribuită Cumpărare directă

PRET/BUC, CU DECLARATIE DE CONFORMITATE SI CERTIFICAT DE GARANTIE

Număr anunț
DA26599724
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
Cod CPV
42122480-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.699,47 RON
Valoare atribuită
7.699,47 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.699,47 RON

din 7.699,47 RON estimat