Atribuită Cumpărare directă

tamplarie ferestre pvc alb = 9.69mp x 701.34lei/mp

Număr anunț
DA26625241
Autoritate contractantă
SC SOCIETATEA DE SERVICII PUBLICE MUNICIPALE BACAU SA (CUI 36886430)
Furnizor / câștigător
ALEF-IMPEX SRL (CUI 11425554)
Cod CPV
44221100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.900 RON
Valoare atribuită
8.900 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.900 RON

din 8.900 RON estimat