Atribuită Cumpărare directă

Tableta cu GPS incorporat conform specificatiilor tehnice specificate in anuntul de publicitate nr. ADV 1170786/18.09.2020. Tableta trebuie sa fie noiua, nefolosita. Tableta trebuie sa fie insotita de incarcator si husa.

Număr anunț
DA26588216
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA PLOIESTI (CUI 13682503)
Furnizor / câștigător
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.751 RON
Valoare atribuită
1.751 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.751 RON

din 1.751 RON estimat