Atribuită
Cumpărare directă
1/ VINCLU DE IMBINARE 70X70X55MM STG43 - 20 buc x 2.69 lei 2/ AUTOFILETANTE RIGIPS FILET RAPID 3.9X55 - 100 buc x 0.09 lei 3/ SURUB AUTOF. GIPS/CARTON FILET RAPID (3,9X35) NEGRU - 100 buc x 0.06 lei 4/ SURUB AUTOFILETANT GIPS/CARTON FILET RAPID PAS LARG (3,9X25) NEGRU - 100 buc x 0.04 lei 1/ TEAVA 40 X 20 X 2 - 8 buc x 33.61 lei 2/ TEAVA 30 X 20 X 2 - 6 buc x 26.89 lei 3/ POLICARBONAT 6MM VERDE - 2 buc x 285.71 lei 1/ SURUB AUTOFORANT DIN7504K-R+EPDM 4.8X25 - 250 buc x 0.21 lei 2/ SACOSA - 1 buc x 0.42 lei 3/ MARKERE-NEGRU/ALBASTRU/ROSU – 1 set x 5.04 lei 4/ EV-ZC150 ZAVOR CU ARC 150MM - 1 buc x 10.08 lei 5/ ELECTROZI SUPERTIT 2.5X350MM – 2.14 kg x 11.76 lei 6/ BALAMA SUDABILA FI24 - 2 buc x 7.14 lei 7/PANZA FLEX METAL 125X1X22,23MM - 6 buc x 3.78 lei 8/ PANZA FLEX FIER 230X2,5X22,23MM - 6 buc x 10.08 lei
- Număr anunț
- DA26580658
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 17649275)
- Furnizor / câștigător
- NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
- Cod CPV
- 44530000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.265,51 RON
- Valoare atribuită
- 1.265,51 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.