Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE Produs Cantitate OSKAR AQUA LAC MAHON NOU 2.5L 5 TRAFALET MOLTOFLOCK 100X45 MM 1 ROLA TRAFALET MOLTOFLOCK 100X45 MM 7 PENSULA PENTRU LACURI 60 MM 2 SET TRAFALET 100MM CU TAVA HOLZER 2127 1 SET 10 ROLE POLIACRIL GALBEN LT09758 1 MOMENT WOOD - EXPRES 750G 1 BENZI INGUSTE KORN40 F575X533 7018 3 BENZI INGUSTE KORN60 F575X533 7019 LS309 2 BENZI INGUSTE KORN80 F575X533 7020 2 SD SURUB PAL /LEMN CAP INECAT 5X80ZG PZ2 100
- Număr anunț
- DA26590293
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic "Ioan C. Stefanescu" Iasi (CUI 4701096)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44810000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 723,73 RON
- Valoare atribuită
- 723,73 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.