Atribuită
Cumpărare directă
CARNACIORI TAV. KG CARNACIORI TAV. KG CARNACIORI TAV. KG CARNACIORI TAV. KG CARNACIORI PIC.PROASP.KG OASE GARF AFUMATE KG OASE GARF AFUMATE KG OASE GARF AFUMATE KG CARTOFI ALBI RO 10KG C.I GULII RO. BUC C.I D ALE GURII CIUPERCI TA.3 CAMARA VERDE SPANAC TOCAT SPANAC TOCAT 10KG
- Număr anunț
- DA26581797
- Autoritate contractantă
- Scoala Generala "Aron Cotrus" Arad (CUI 29034044)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 860,63 RON
- Valoare atribuită
- 860,63 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.