Atribuită Cumpărare directă

Varfuri pipeta Eppendorf epT.I.P.S. Box, 2 - 200 μl (compatibile cu pipetele cu volumul de 10 - 100 μl), cod culoare corespondent: galben. Varfurile sunt transparente, lungime 53 mm, nesterile, fara filtru. Impachetare: vrac, 2 pungi x 500 varfuri

Număr anunț
DA26580612
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38437110-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
404,02 RON
Valoare atribuită
404,02 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

404,02 RON

din 404,02 RON estimat