Atribuită Cumpărare directă

SCOTCH JOHNSON rola ridicare urme papilare;Tampon recoltare probe biologice cu sistem de uscare;Folie alba cu balama 1 1/2"x2"(3.81x5.08cm);Rola scotch transparent pentru ridicarea urmelor papilare 5.08x9.1cm;Pensula Marabu culoare neagra;Pensula standard cu fire din fibra de sticla (Maner din plastic);Folii pentru ridicarea urmelor papilare cu balama, negru 2''x 4" 12/pack;

Număr anunț
DA26589737
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN BACAU (CUI 4187255)
Furnizor / câștigător
ROTMAN INDUSTRIES SRL (CUI 33000350)
Cod CPV
19000000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.844,12 RON
Valoare atribuită
3.844,12 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.844,12 RON

din 3.844,12 RON estimat