Atribuită
Cumpărare directă
8176612 10 PAC DUŞUMEA 21x145 x3000MM, PAC=2,175 M2 1 89,56 Lei 895,63Lei 6612873 22 PAC ŞINDRILĂ TIP SOLZI ROŞU 21 BUC 3MP 53,78 1.183,19 737257 100 BC CONSOLA 90x90x65x2,5 3,52 352,10 6649500 25 BC ANCORĂ METALICĂ BOLŢ S-Fix Pro M12x150/5 9,24 231,09 3834820 2,00 PAC JD79 HOLŢŞURUB UNIVERSAL 4,5x60mm 200buc 8,04 16,08 8368439 1,00 BC CUIE 50MM 3000 BUC PT CAPSATOR PNEUMATIC 29,40 29,40 6466920 3,00 PAC CUIE ZINCATE ŞINDRILĂ 3,5x25 mm 2,5 KG 40,34 121,01 5832567 7,00 BC SADOLIN LAC YACHT 2,5L 114,29 800,00
- Număr anunț
- DA26584108
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare si Dezvoltare Pomicola Baneasa (CUI 1581530)
- Furnizor / câștigător
- HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
- Cod CPV
- 45210000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.628,51 RON
- Valoare atribuită
- 3.628,51 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.