Atribuită Cumpărare directă

Continut: 984097 -kit: seringa 500 ul, ac pipetare, tubulatura completa diluent si spalare, lampă halogen, ground wire manopera și cheltuieli de deplasare

Număr anunț
DA26590600
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
Cod CPV
50421000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.362 RON
Valoare atribuită
5.362 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.362 RON

din 5.362 RON estimat